עדן אריזות בע"מ
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
שיווק דרך קופסת התכשיטים

שיווק דרך קופסת התכשיטים

ישנו קשר הדוק בין קופסאות תכשיטים ובין התפיסה של הלקוח כמוצר יוקרתי או פשוט. בסופו של דבר כדאי לכם לוודא כי אתם בוחרים להציע את התכשיט ללקוח בתוך קופסה שתכבד את המוצר ואותו. ככל שהיא תהיה יותר מושקעת כך גם מה שיש בתוכה יהפוך ליותר נחשק, מעניין ויוקרתי. לאור זאת יהיה חשוב שתציעו ללקוחות שלכם קופסאות אשר ילכו יד ביד עם החזון של העסק שלכם, שסביר להניח שמדובר בלספק את הטוב ביותר ללקוח.

כך תהפכו את חוויית הלקוח ליותר יוקרתית

דמיינו לכם מקרה בו הייתם רוכשים טבעת ולאחר מכן מקבלים אותה בשקית פלסטיק. זאת לעומת מקרה אחר בו היא הייתה ארוזה בתוך קופסה יוקרתית ומיוחדת למראה. ובכן, במקרה השני סביר להניח כי תהיה לכם תחושה כי מדובר בטבעת הרבה יותר יקרה. אם תרצו לשדר ללקוח שאתם מוכרים לו מוצרים שהם ברמה מאוד גבוהה, תמיד יהיה חשוב להשקיע מחשבה רבה בעניין הקופסאות. אל תתפשרו על כך ושימו לב כי אתם מציעים ללקוח את המוצר שהוא רכש בקופסה איכותית אשר תאפשר לו להיות גאה שהוא בחר דווקא בחנות הזו.

מיתוג נכון של העסק מתחיל ברכישת קופסאות תכשיטים מתאימות

כל חנות שעוסקת במכירה של תכשיטים תוכל לראות שיפור מאוד משמעותי במצבה וזאת אם תהיה החלטה להציע ללקוחות את הפריטים שירכשו בתוך קופסה אישית, יוקרתית וממותגת. יהיה ניתן להדפיס את לוגו העסק שלכם על הקופסה ובכך לגרום לה להיות קשורה באופן הדוק למוצר שאתם מציעים. כמו כן, ישנה גמישות עצומה בכל הנוגע לעיצוב הקופסאות שייצרו עבורכם. בין אם תהיו מעוניינים בדגש על צבעים מסוימים, צורות או הדפס מיוחד אשר ידגיש ללקוח כי הוא בחר דווקא בעסק שלכם.

שדרוג אמתי של חוויית הלקוח

כל אחד מכם שיבין כי קופסאות תכשיטים יכולות להיות בגדר פריט אשר משדרג את חוויית הלקוח והופך אותה להרבה יותר מעניינת יוכל ליהנות מכל היתרונות אשר יהיו כרוכים בכך. הרי הדבר יאפשר ללקוחות שלכם להיות גאים בפריט שהם רכשו, העסק שלכם יהיה בעל מוניטין של עסק יוקרתי יותר וגם הלקוחות יתחילו להעלות לרשתות החברתיות תמונות של הפריטים שהם רכשו אצלכם. כך בעצם ההשקעה המינורית יחסית בקופסה איכותית תביא עמה תועלת אדירה בעבור העסק שלכם. כזו שללא ספק תוכל לאפשר לו להגיע לכדי שיאים חדשים.

עדן אריזות – שומרים על רמה גבוהה

כל מוצרי האריזה של עדן אריזות מיוצרים תוך דגש גדול מאוד על האיכות שלהם. כמו כן, אנו יודעים ליצור את השקיות והקופסאות בדיוק בהתאם לדרישות של הלקוח. אם תרצו מיתוג אישי או התאמה מסוימת של הקופסאות בדיוק לצרכי העסק שלכם, בעזרתנו הכול יהיה הרבה יותר פשוט. צרו עמנו קשר עוד היום ונדע בדיוק כיצד לסייע לכם!